Złap bakcyla na strzelnicy!

dnia

Odbezpiecz, skup się, wyceluj i traf prosto do celu! Jeśli nie lubisz marnować czasu oraz chcesz aktywnie wykorzystać swój dzień, zaplanuj go wystrzałowo i wybierz się na strzelnicę!

Nie jest to łatwe i bezstresowe zajęcie – sprawne i uważne utrzymanie broni w dłoniach wymaga dużo ćwiczeń i nie toleruje częstych pomyłek. Nie ma jednak powodu do obaw. Każdy początkujący swoje pierwsze kroki bezpiecznego posługiwania się pistoletem rozpoczyna zajęciami z najlepszymi i cierpliwymi instruktorami, których w swoich szeregach posiada strzelnica Warszawa. To tutaj wysłuchają wszystkich pytań, przybliżą podstawy i jak każdy profesjonalista, z największą uwagą pokierują Twoje ruchy, abyś zawsze bezpiecznie trafiał do tarczy.


Nie będzie łatwo, pierwsze kontakty z bronią mogą przywołać niepokój. Pewnie nieraz pomyślisz, że nie jest to zajęcie dla Ciebie, albo nawet że możesz komuś zrobić krzywdę. Nie przejmuj się, kiedy już nauczysz się napełniać magazynek i pewnie trzymać pistolet w rękach – oddasz do celu strzały, które napełnią Cię dumą i dodadzą porządnej dawki adrenaliny.

Najwyższej jakości szkolenia strzeleckie Warszawa prowadzi od lat, gromadząc i zrzeszając coraz to większą ilość chętnych osób, chcących spróbować swoich sił w strzelaniu. Nie od dziś wiadomo, że umiejętne posługiwanie się bronią wymaga skupienia, ale również i umiejętności panowania nad emocjami.

Pozwól rozbudzić w sobie pasję i naucz się czegoś nowego! Weź do ręki pistolet, połóż palec na spuście, wycisz się i rozpocznij swoją wielką przygodę ze strzelaniem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s